logo bip
Szukaj
Close this search box.
Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

TRENUJ Z NAMI RELAKS

TRENUJ Z NAMI RELAKS

TRENUJ Z NAMI RELAKS

Gdy myśl o operacji przeraża, a perspektywa hospitalizacji wywołuje lęk – weź udział w naszych warsztatach. – Nauczymy technik relaksacyjnych, pomożemy opanować złe myśli i pokażemy, jak radzić sobie ze stresem – przekonuje pomysłodawczyni projektu, Dorota Tessmer-Wiewiórka, pielęgniarka z 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego, absolwentka m.in. pedagogiki specjalnej oraz licznych kursów i szkoleń z zakresu socjologii, biopsychologii oraz terapii relaksacyjnych.
Pierwsze zajęcia, podczas których nasi pacjenci dowiedzieli się, jak w praktyce niwelować stres oraz myśleć pozytywnie o czekającym leczeniu, już za nami. – Sądzę, że w dużym stopniu pomogły im przełamać barierę strachu i otworzyć się na nowe doświadczenia – ocenia pielęgniarka naczelna, Ewa Pielichowska.
Warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę, więc zaplanowano już kolejne. Do końca roku zorganizujemy jeszcze trzy spotkania: 19 października w godz. 12-13, 16 listopada w godz. 12-13 oraz 7 grudnia w godz. 12.30-13.30. Wszystkie odbędą się w dużej sali konferencyjnej, która mieści się w budynku Zintegrowanego Bloku Operacyjnego.
Przypominamy, że szkolenia przeznaczone są dla pacjentów szpitalnych, ale także osób, które korzystają z pomocy lekarzy podstawowej opieki oraz lekarzy specjalistów w naszej poliklinice.
Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze

SPRAWNIEJ BADAMY W LABORATORIUM

Pacjenci, którzy zgłaszają się na badania laboratoryjne...

PROJEKT DLA WROCŁAWSKICH SENIORÓW

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP...

BENE MERITUS!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych...

ZAKŁAD PATOMORFOLOGII JUŻ OTWARTY!

Więcej badań, lepsze warunki pracy dla zespołu...

 

Numer telefonicznej informacji – 261 660 373.

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku (w dni robocze), w godz. 7.00 – 15.00.

Skip to content