logo bip
Szukaj
Close this search box.
Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

Badania niekomercyjne

CWBK

Badania niekomercyjne

Wsparcie, które możemy zaoferować w ramach działalności CWBK

Wnioski do Komisji Bioetycznych oraz rejestracja w URPL

Nasz zespół pomaga w przygotowaniu kompletnych wniosków do komisji bioetycznych, zapewniając zgodność z wszelkimi wymogami formalnymi.

Opracowywanie Budżetów Badań Klinicznych i Eksperymentów

Dzięki naszemu doświadczeniu w zarządzaniu finansami, możemy opracować szczegółowe budżety uwzględniające wszystkie niezbędne koszty związane z przeprowadzaniem badań klinicznych i eksperymentów.

Projektowanie Badań Klinicznych

Wsparcie biostatyka pozwoli na dobranie wielkości próby na potrzeby badania klinicznego/eksperymentu oraz prawidłowe jego zaprojektowanie.

Wnioski do Agencji Badań Medycznych

Nasi specjaliści wspomagają lekarzy w przygotowywaniu wniosków do agencji finansujących badania medyczne, dbając o zgodność z wymogami oraz maksymalizację szans na uzyskanie finansowania.

Koordynacja Administracyjna Projektów

Zapewniamy kompleksową koordynację administracyjną projektów badawczych, umożliwiając lekarzom skupienie się na prowadzeniu badań bez konieczności angażowania się w sprawy administracyjne.

Koordynacja Kliniczna Projektów

Nasi koordynatorzy kliniczni oferują wsparcie logistyczne lekarzom w kwestii prowadzenia pacjentów (m.in. obsługa eCRF, nadzór nad ISF i dokumentacją pacjenta) oraz wsparcie pacjentów w trakcie uczestnictwa w badaniu klinicznym lub eksperymencie medycznym

Rozliczanie Finansowe Projektów 

Nasz zespół zajmuje się rozliczaniem finansowym projektów, zapewniając przejrzystość i rzetelność w zarządzaniu środkami finansowymi przeznaczonymi na badania naukowe.

Analiza danych oraz Biostatystyka 

Wesprzemy przy analizie danych pozyskanych z badań klinicznych, sprawdzimy istotność statystyczną otrzymanych wyników oraz dostarczymy gotowe dane dla potrzeb publikacyjnych

Publikacje

Nasi specjaliści zapewnią wsparcie przy pisaniu publikacji, wyborze czasopisma, przeprowadzą proces submisji manuskryptu oraz pomogą nanieść poprawki recenzentów.

Zaplecze dedykowane Badaniom Klinicznym

posiadamy w pełni wyposażone gabinety lekarskie i zabiegowe,

– zapewniamy specjalistę do spraw jakości oraz systemy do zarządzania jakością

– dysponujemy punktem leku zapewniając przechowywanie i dystrybucję w oparciu o opracowane standardowe procedury operacyjne

– wysokospecjalistyczny sprzęt medyczny dostępny w Szpitalu umożliwia prowadzenie wysokiej jakości badań klinicznych i eksperymentów medycznych

–  punkt diagnostyki oferuje wysokiej jakości laboratoryjny sprzęt diagnostyczny

– zapewniamy archiwizacje dokumentacji medycznej w archiwum

 

Jeśli szukasz wsparcia w realizacji swoich projektów badawczych, zachęcamy do kontaktu na adres mailowy cwbk@4wsk.pl

 Jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdym etapie procesu badawczego, zapewniając wysoką jakość obsługi oraz skuteczne osiągnięcie celów naukowych.

 

Numer telefonicznej informacji – 261 660 373.

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku (w dni robocze), w godz. 7.00 – 15.00.

Skip to content