logo bip
Szukaj
Close this search box.
Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

Kontakt

CWBK

Kontakt

KONTAKT CENTRUM WSPARCIA BADAŃ KLINICZNYCH

CWBK – cwbk@4wsk.pl

Dyrektor CWBK – dr hab. Beata Jankowska-Polańska, dyrektor@cwbk.4wsk.pl, tel. 71 727 41 46

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Finansowych – Dawid Łyś, dlys@4wsk.pl

Zastępca Dyrektora ds. medycznych – …………………

Radca prawny – mgr Małgorzata Balcer-Kalinowska; mkalinowska@4wsk.pl, tel. 603 930 062

Dyrektor Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

dr hab. Beata Jankowska-Polańska, prof. PWr

Dział Badań Klinicznych Niekomercyjnych

koordynator@cwbk.4wsk.pl

Kierownik – dr Anna Rorbach-Dolata, 71 727 41 53

Koordynator badań klinicznych – mgr Agnieszka Andrejków – aandrejkow@4wsk.pl, 71 727 41 50

Koordynator administracyjny – mgr Marta Szot-Masłowska – mszot@4wsk.pl, 71 727 41 51 41 54

Koordynator administracyjny – mgr Magda Bocianowska – mbocianowska@4wsk.pl, 71 727 41 54

Koordynator apteczny – mgr farm. Jakub Zublewicz – jzublewicz@4wsk.plapteka@cwbk.4wsk.pl

Diagnosta laboratoryjny – mgr Katarzyna Zatwarnicka – kzatwarnicka@4wsk.pl

Koordynator, specjalista ds. finansowych – mgr Magdalena Bogucka – mbogucka@4wsk.pl,

Dział Badań Klinicznych Komercyjnych

badaniakliniczne@4wsk.pl

Kierownik – mgr Jolanta Cholewa – jcholewa@4wsk.pl

Koordynator badań klinicznych – mgr Martyna Stolarek – mstolarek@4wsk.pl, 71 727 41 49

Koordynator administracyjny – mgr Tomasz Mazurek – tmazurek@4wsk.pl, 71 727 41 50

Koordynator badań klinicznych – mgr Adrianna Szalonka – aszalonka@4wsk.pl, 71 727 41 49

Koordynator badań klinicznych – mgr Berenika Łata – blata@4wsk.pl

Dział Upowszechniania Badań i Publikacji

Kierownik – dr Robert Dymarek – rdymarek@4wsk.pl, 71 727 41 55

Pisarz medyczny – pisarz@cwbk.4wsk.pl, 71 727 41 55

Specjalista ds. obsługi systemów wydawniczych – 71 727 41 55

Specjalista ds. pozyskiwania projektów naukowych – dr inż. Olga Zajączkowska – ozajaczkowska@4wsk.pl, 71 727 41 55

Dział Wsparcia Administracyjnego Badań

Kierownik – mgr Marta Szot-Masłowska, MBA – mszot@4wsk.pl, 71 727 41 51

Specjalista ds. archiwizacji i przechowywania danych – Dawid Jankowski,  djankowski@4wsk.pl

Specjalista ds. marketingu– dr inż. Olga Zajączkowska,  marketing@cwbk.4wsk.pl

Informatyk – inż. Norman Wolszczak,  nwolszczak@4wsk.pl

Specjalista ds. rozliczeń kadrowo – finasowych – mgr Ewa Mucha –  emucha@4wsk.pl , 71 727 41 51

Rejestratorka medyczna– Marcelina Zalewska – mzalewska@4wsk.pl , 71 727 41 46

 

Numer telefonicznej informacji – 261 660 373.

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku (w dni robocze), w godz. 7.00 – 15.00.

Skip to content