logo bip
Szukaj
Close this search box.
Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

E-usługi

E-usługi

Uruchomienie e-Usług

W dniu 5 października 2015r. zakończono wdrożenie e-Usług w zakresie udostępniania drogą elektroniczną wyników badań laboratoryjnych, w ramach projektu „Dolnośląskie e-Zdrowie etap 3 – Elektroniczna Dokumentacja Medyczna”  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

e-Diagnostyka - Usługa w zakresie badań laboratoryjnych

W 4. WSKzP SP ZOZ we Wrocławiu zostały uruchomione – w ramach realizacji projektu „Dolnośląskie e-Zdrowie etap 3 – Elektroniczna Dokumentacja Medyczna”, usługi dostępu zdalnego do wyników badań dla pacjentów oraz instytucji. Pacjenci mogą skorzystać z dostępu zdalnego do swoich wyników po zgłoszeniu takiej chęci w trakcie rejestracji. Zostanie to odnotowane w systemie oraz każdy pacjent podpisze oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie swoich danych osobowych w tym zakresie oraz zapoznania się z regulaminem.
Instytucje mogą korzystać z dostępu do wyników zleconych badań po podpisaniu odpowiedniej umowy.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z portalu internetowego.

Rejestracja ON-LINE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, na stronie internetowej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu stworzono możliwość rezerwacji terminu wizyty do poradni drogą elektroniczną. Celem naszej elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą placówkę oraz oszczędzenie Państwa cennego czasu. Podczas rejestracji prosimy Państwa o dokładne sprawdzenie i podanie prawidłowych adresów e-mail, ponieważ drogą elektroniczną będziecie Państwo otrzymywać informację o rezerwacji zaproponowanego terminu wizyty.
 
Aby uzyskać dostęp do portalu należy:
1. Zgłosić się do Rejestracji;
 – podać swój numer PESEL (w celu sprawdzenia w systemie eWUŚ uprawnienia do świadczeń);
 – potwierdzić swoją tożsamość jednym z dokumentów, np: dowodem osobistym.
2. Zalogować się za pomocą profilu zaufanego
 
Rejestracja on-line dostępna jest dla: Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz do gabinetów specjalistycznych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

 

Numer telefonicznej informacji – 261 660 373.

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku (w dni robocze), w godz. 7.00 – 15.00.

Skip to content