Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

NAJLEPSZE ŻYCZENIA!

NAJLEPSZE ŻYCZENIA!
NAJLEPSZE ŻYCZENIA!

NAJLEPSZE ŻYCZENIA!

Data dodania:

W Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek i Położnych składam wszystkim Paniom oraz nielicznym, pracującym w tym zawodzie Panom, życzenia jak najlepszego zdrowia, wytrwałości oraz wielu sił do wypełniania wszystkich obowiązków zawodowych. Państwa praca jest niezwykle trudna, wyczerpująca, ale też bardzo ważna i potrzebna społecznie. Przekonują się o tym tysiące naszych pacjentów, dotkniętych chorobą, bólem i strachem, którym pomagacie mimo codziennego zmęczenia.
Mam nadzieję, że pasji, empatii oraz zaangażowania nie zabraknie Wam jeszcze bardzo, bardzo długo! Życzę tego z całego serca!
 

Z wyrazami najwyższego szacunku,
 

Płk dr n. med. Wojciech Tański,
Komendant 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego
z Polikliniką SPZOZ we Wrocławiu

* Życzenia z okazji święta Pielęgniarek i Położnych przekazała dla naszych Pracowników także Pani dr Aurelia Ostrowska, dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia. – Niech Państwa praca na rzecz chorych budzi w każdym dumę i satysfakcję, a radość, uśmiech i wdzięczność podopiecznych wynagradzają codzienne wyrzeczenia, trud i troskę – napisała w specjalnym liście dyr. Ostrowska.

* Dwie pielęgniarki, panie Danuta Dorada (Kliniczny Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii) oraz Halina Baran (Kliniczny Oddział Gastroenterologiczny) zostały uhonorowane odznaczeniem Bene Meritus – Słusznie Zasłużone. Kapituła Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych przyznała je za „wyróżniającą postawę zawodową, upowszechnianie i przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych”. Z kolei trzy osoby, panie Anna Skałubińska (Kliniczny Oddział Endokrynologiczny), Dorota Drozd (Klinika Okulistyki) oraz Ewa Trybała (Kliniczny Oddział Otolaryngologiczny) zostały wyróżnione honorowymi odznakami Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. Serdecznie gratulujemy!

Fot. A. Nowacki; organizatorzy uroczystości

Najnowsze

SZCZERE KONDOLENCJE

„ Kiedy tracisz kogoś, kogo kochasz,...

Dzień Sportu, Sprawności Fizycznej i Zdrowego Trybu Życia w 4. WSzKzP SPZOZ we Wrocławiu

1 czerwca 2026 roku w 4 Wojskowym...

Współpraca z Karkonoską Akademią Nauk Stosowanych

W dniu 26.05.2026r. odbyło się uroczyste podpisanie...

Program edukacyjny w zakresie profilaktyki chorób tarczycy dla dorosłych mieszkańców Wrocławia „TARCZYCA – ŚWIADOME ZDROWIE” Program finansowany przez Gminę Wrocław

W 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką...

Przejdź do treści