Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

Konferencja naukowo ­– Szkoleniowa

Konferencja naukowo ­– Szkoleniowa

Konferencja naukowo ­– Szkoleniowa

Data dodania:

Szklarska Poręba

W dniach 14-15 maja 2026 w Szklarskiej Porębie odbyła się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa wrocławskiego oddziału PTDL współorganizowana z Katedrą Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Wydarzenie poświęcone było zarówno innowacjom w medycynie laboratoryjnej jak również praktycznym aspektom pracy diagnosty laboratoryjnego. W programie Konferencji znalazły się wykłady naukowo- szkoleniowe, warsztaty praktyczne oraz sesja plakatowa.

 

Pracownicy Zakładu Medycyny Laboratoryjnej — dr n. med. Jacek Majda, dr n. med. Olga Loska-Rytwińska oraz dr n. med. Mariusz Szablewski — znaleźli się w składzie Komitetu Naukowego oraz Komitetu Organizacyjnego wydarzenia.

 

Podczas uroczystej inauguracji Konferencji odczytano akt nominacji na stopień pułkownika. Awans otrzymał ppłk w st. spocz. dr n. med. Jacek Majda. W trakcie ceremonii wręczono również odznaczenia „Zasłużony Diagnosta Laboratoryjny” dla osób szczególnie zaangażowanych w rozwój diagnostyki laboratoryjnej oraz działalność na rzecz środowiska diagnostów laboratoryjnych. Z rąk Prezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych dr n. med. Moniki Pintal- Ślimak statuetką „Zasłużony Diagnosta Laboratoryjny” otrzymała mgr Katarzyna Zatwarnicka z Zakładu Medycyny Laboratoryjnej.

 

Odznakę „ Zasłużony Diagnosta Laboratoryjny” otrzymały również mgr Anna Chmielińska,
mgr Katarzyna Marszałek oraz mgr Iwona Roguska z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ Terenowa Stacja Wrocław, gratulujemy!

Najnowsze

SZCZERE KONDOLENCJE

„ Kiedy tracisz kogoś, kogo kochasz,...

Dzień Sportu, Sprawności Fizycznej i Zdrowego Trybu Życia w 4. WSzKzP SPZOZ we Wrocławiu

1 czerwca 2026 roku w 4 Wojskowym...

Współpraca z Karkonoską Akademią Nauk Stosowanych

W dniu 26.05.2026r. odbyło się uroczyste podpisanie...

Program edukacyjny w zakresie profilaktyki chorób tarczycy dla dorosłych mieszkańców Wrocławia „TARCZYCA – ŚWIADOME ZDROWIE” Program finansowany przez Gminę Wrocław

W 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką...

Przejdź do treści