Aktualności

2016-11-03

Awans dla płk. Rydzyka

Pułkownik Artur Rydzyk żegna się ze stanowiskiem zastępcy komendanta 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego. Już za kilka dni pokieruje szpitalem w Krakowie.
- Dziękuję za możliwość pracy z Państwem i wszelką pomoc, jaką tutaj otrzymałem. Doświadczenia zebrane w tak dobrym szpitalu z pewnością ułatwią mi zadania, czekające na mnie w Krakowie – powiedział płk Rydzyk podczas uroczystego pożegnania z kadrą 4. WSK.
Swojemu zastępcy, za rok bliskiej współpracy, dziękowali m.in. kierownicy klinik, oddziałów oraz pracownicy administracji. Szczególne podziękowania złożył komendant 4. WSK, płk lek. Wojciech Tański . – Życzę powodzenia w pełnieniu nowych obowiązków i dziękuję za wszystko, co udało nam się razem osiągnąć. Kraków jest piękny, ale mamy nadzieję, że ten prezent sprawi, że o Wrocławiu nie zapomnisz - powiedział, wręczając płk. Rydzykowi grafikę, przedstawiającą wrocławski Ratusz.
Funkcję zastępcy komendanta ds. lecznictwa szpitalnego płk. lek. Artur Rydzyk pełnił przez niewiele ponad rok. Decyzją ministra obrony narodowej od 7 listopada obejmie stanowisko komendanta 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie. Życzymy powodzenia!

Zdjęcia