Aktualności

2022-05-12

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Z okazji Państwa święta składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Mam nadzieję, że szlachetna praca, która w rzeczywistości jest służbą drugiemu człowiekowi, nieustannie przynosi Państwu satysfakcję i radość. Wierzę, że mimo codziennych trudów, znużenia i zmęczenia nie żałują Państwo podjętych przed laty decyzji o wyborze drogi zawodowej.

Szczerze doceniam i bardzo szanuję Państwa profesjonalizm, zaangażowanie i nieustanną walkę o zdrowie naszych pacjentów, która wynika nie tylko z obowiązku, ale przede wszystkim z potrzeby serca. 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

komendant 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego

z Polikliniką  SP ZOZ we Wrocławiu

płk dr n. med. Wojciech Tański   

 

Fot. Komendant przekazał życzenia oraz kwiaty dla wszystkich pielęgniarek i położnych na ręce Lidii Grabarczyk, zastępczyni pielęgniarki naczelnej w 4. WSK.

Słusznie Zasłużone

  • Dwanaście Pań Pielęgniarek z 4. WSK zostało uhonorowanych odznaczeniem Bene Meritus (Słusznie Zasłużona), jakie przyznaje kapituła Dolnośląskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Podczas pięknej uroczystości, zorganizowanej w kinie Helios odznaczenia odebrały: Krystyna Pasławska, Danuta Kuriata, Jolanta Kaptur, Bożena Olczyk, Dorota Cichoń, Małgorzata Linek, Jolanta Mosiejowska, Agnieszka Jania, Elżbieta Pełechowicz, Barbara Bryk, Ewa Maraj i Stefania Szumlakowska. Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia