Aktualności

2022-04-03

Święto Wojskowej Służby Zdrowia

Z okazji przypadającego 4 kwietnia Święta Wojskowej Służby Zdrowia komendant 4. WSK złożył pracownikom naszego szpitala życzenia jak najlepszego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. - Mam nadzieję, że nie zabraknie nam wszystkim motywacji do realizacji kolejnych wyzwań, a praca przyniesie jak najwięcej satysfakcji – powiedział płk dr n. med. Wojciech Tański podczas odprawy kadry 4. WSK.
Spotkanie było także okazją do oficjalnego powitania mjr. lek. Sebastiana Cholewy, który dołączył do naszego zespołu tworzącego Zakład Radiologii Lekarskiej i Diagnostyki Obrazowej.

  • Z okazji Święta Wojskowej Służby Zdrowia życzenia dla żołnierzy i pracowników 4. WSK przesłała także dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia dr Aurelia Ostrowska. „Pragnę przekazać Państwu wyrazy szacunku i uznania za ogromny trud i wielkie serce, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym, zwłaszcza w ostatnim czasie stanowiącym wyzwanie dla całego systemu opieki zdrowotnej i dla każdego z nas. Dziękuję za pokłady cierpliwości, wyrozumiałości oraz siły” - napisała m.in. dr Aurelia Ostrowska. 

Zdjęcia