Aktualności

2022-02-02

Ograniczony ruch w szpitalu

W związku z rosnącą gwałtownie liczbą zachorowań, spowodowanych koronawirusem SARS-CoV2, 4. Wojskowy Szpital Kliniczny wprowadza ograniczenia w sposobie poruszania się pacjentów oraz osób odwiedzających.

Zgodnie z rozkazem komendanta płk. dr. n. med. Wojciecha Tańskiego od 3 lutego 2022 r. (czwartek) na konsultacje, badania lub planowe przyjęcia, do szpitala będą mogli wejść tylko pacjenci umówieni na konkretny dzień. Wyjątkiem są osoby, które chcą wykonać badania laboratoryjne w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej na parterze budynku głównego.

Pacjenci, którzy zechcą skorzystać z pomocy lekarzy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, proszeni są o kierowanie się do wejścia usytuowanego od strony parku, niedaleko podjazdu dla karetek.

Przypominamy również, że odwiedziny chorych leczonych w 4. WSK są możliwe w wyjątkowych sytuacjach, wyłącznie za zgodą ordynatora lub lekarza dyżurnego.
 

Szanowni Pacjenci!
Wszystkie wprowadzane obostrzenia związane ze sposobem poruszania się po Szpitalu są czasowe i wynikają wyłącznie z troski o zdrowie Państwa oraz zdrowie personelu medycznego. Za utrudnienia przepraszamy, zapewniając, że zostaną zniesione najszybciej, jak to będzie możliwe.