Aktualności

2021-05-27

Odprawa kadry

Podczas dzisiejszej odprawy z kadrą 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego były pożegnania, gratulacje oraz życzenia.
Ze szpitalem i mundurem pożegnał się ppłk. lek. Maciej Banasiak, dotychczasowy ordynator Klinicznego Oddziału Intensywnej Terapii Kardiologicznej. – Dziękuję kolegom za lata dobrej współpracy. Nie ukrywam, że przychodząc do szpitala byłem postrzegany jako syn słynnego profesora, ale mam wrażenie, że z czasem zasłużyłem sobie na Państwa zaufanie. Bardzo za nie dziękuję, mając nadzieję, że pozostaniemy w stałym, dobrym kontakcie – mówił wzruszony Maciej Banasiak. Komendant 4. WSK, płk dr n. med. przekazał lekarzowi list gratulacyjny z życzeniami powodzenia na kolejnym etapie zawodowej kariery, ale serdecznych słów nie szczędzili dr. Banasiakowi także koledzy i koleżanki ze szpitala.
Podczas odprawy pogratulowano także lek. Światosławowi Dałkowi awansu do stopnia majora oraz wyznaczenia na stanowisko starszego asystenta Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dr Dałek pozostaje również czasowo pełniącym obowiązki ordynatora SOR.
Z okazji przypadającego Dnia Diagnosty komendant Tański złożył na ręce dr. n. med. Jacka Majdy, kierownika naszego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej serdeczne podziękowania za ciężką pracę w okresie pandemii. – Doceniamy Państwa wysiłek i ogromny wkład podczas ponad roku walki z koronawirusem. Życzę jak najlepszego zdrowia i satysfakcji z życia zawodowego oraz prywatnego – podkreślił płk Tański.
Gratulacje od komendanta oraz kadry szpitala odebrał także dr n. med. Andrzej Kołodziejczyk, wybrany kilka dni temu na funkcję prezesa-elekta Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej.

Zdjęcia