Aktualności

2020-12-22

Odpoczynek po latach służby pacjentom

Pani Barbara Ziółek oraz Pani Stanisława Mazur przeszły na emeryturę po kilkudziesięciu latach pracy w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Za ten czas i wysiłek podziękował komendant płk dr n. med. Wojciech Tański.
Obie panie pracowały w szpitalnej aptece. Pani Stanisława Mazur była aktywna zawodowo łącznie przez 48 lat, z czego w naszym szpitalu spędziła 42. Pani Barbara Ziółek całe zawodowe życie związała z wojskiem, a w 4.WSK przepracowała ostatnie trzy dekady. W poniedziałek przełożeni podziękowali obu technikom farmacji za wieloletnią służbę chorym, poświęcenie, uczciwą postawę w pracy i dobre relacje ze współpracownikami. - Życzę zdrowia, odporności, samych pogodnych dni i spełnienia marzeń związanych z nowym okresem życia. Mam nadzieję, że będą Panie dobrze wspominać nas wszystkich oraz pracę w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym – powiedział płk Tański.
W uroczystym pożegnaniu wzięli także udział: naczelna pielęgniarka mgr Ewa Pielichowska, szef Wydziału Zaopatrzenia Medycznego ppłk mgr farm. Grzegorz Jędrzejczyk i kierownik zespołu techników Adam Klekowski.  

Zdjęcia