Aktualności

2020-12-07

Awans za awansem

Kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ppłk lek. Artur Wieraszko awansował do stopnia pułkownika oraz, decyzją szefa MON, został wyznaczony na stanowisko zastępcy komendanta 4. WSK ds. lecznictwa szpitalnego.
- Od pewnego czasu ściśle już współpracujemy, ale mam nadzieję, że teraz nasza praca będzie układać się jeszcze harmonijniej – zwrócił się do kadry szpitala płk Wieraszko. – Liczę, że w tym szczególnym czasie związanym z walką z pandemią, uda się znaleźć złoty środek, by osiągać jak najlepsze wyniki szpitala z korzyścią dla naszych pacjentów – dodał.
Drugą osobą, która awansowała, obejmując funkcję kierownika Klinicznego Oddziału Gastroenterologicznego, jest lek. Grzegorz Nowak. Jak podkreślił komendant szpitala, płk dr n. med. Wojciech Tański, w ostatnich miesiącach lekarz był wyróżniającą się osobą w pracy z pacjentami zakażonymi SARS-COV2. - Bardzo dziękuję za zaufanie i powierzenie mi oddziału. Na razie faktycznie jestem dość mocno zaangażowany w walkę z pandemią, ale liczę, że w kolejnych miesiącach będę mógł skupić się na rozwijaniu naszej podstawowej działalności - powiedział nowy szef Klinicznego Oddziału Gastroenterologicznego.
Obu panom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia