Aktualności

2020-05-12

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek - życzenia

Szanowne Panie Pielęgniarki i Położne!
Szanowni Panowie Pielęgniarze!

W dniu Państwa święta składam serdeczne podziękowania za wszechstronną opiekę, jaką każdego dnia otaczacie pacjentów 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego. Dziękuję za niezwykle profesjonalne podejście do obowiązków, ale także za ludzką życzliwość, troskę i empatię, dzięki której chorzy czują się bezpiecznie i lepiej znoszą trudny czas pobytu w szpitalu.
Ostatnie miesiące były dla wszystkich pracowników medycznych wielkim wyzwaniem. Cieszę się, że tak, jak zawsze, można było na Państwa liczyć w stu procentach!
Życzę wiele zdrowia, sił fizycznych i odporności psychicznej, ale także satysfakcji z wypełniania swojej pracy.

Z wyrazami szacunku,

Płk dr n. med. Wojciech Tański,

Komendant 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu

 

Życzenia od dr Aurelii Ostrowskiej, dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia MON

Specjalne podziękowania i życzenia z okazji Miedzynarodowego Dnia Pielęgniarek przekazała pracownikom 4. WSK dyrektor DWSZ. - Szczególna misja zawodu oraz poczucie odpowiedzialności za życie i zdrowie pacjentów mobilizuje do działania także w najtrudniejszych i ekstremalnych momentach jak obecnie. Jestem przekonana, że oddanie pacjentom - w myśl przesłania Salus aegroti suprema lex oraz wiedza i profesjonalizm stanowią przeciwwagę dla tej trudnej i pełnej poświęcenia pracy i służby - za którą bardzo dziękuję - napisała m.in. w specjalnym liście dr Aurelia Ostrowska. 

 

Zdjęcia