Aktualności

2020-03-16

Ograniczone badania i wizyty u specjalistów

W celu minimalizacji ryzyka transmisji COVID-19 4. Wojskowy Szpital Kliniczny ogranicza przyjęcia pacjentów w gabinetach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, w poliklinice stomatologicznej, w Zakładzie Rehabilitacji. Odwołujemy także badania diagnostyczne wykonywane ambulatoryjnie takie jak: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, kolonoskopia, gastroskopia, USG.

 

  • CHIRURGIA SZCZĘKOWO-TWARZOWA. W związku z ograniczeniem pracy poradni chirurgii szczękowo-twarzowej, w celu uzyskania informacji dotyczących leczenia i diagnostyki, pacjenci mogą dzwonić w godz. 8-15 pod nr 609 501 756.
  • ENDOKRYNOLOGIA. Pacjenci zarejestrowani do poradni endokrynologicznej mogą w sprawach pilnych pisać na adres: poradnia.endokrynolog@4wsk.pl. W treści proszę podać: imię i nazwisko, pesel, nr telefonu, datę ostatniej wizyty oraz opisać problem.
  • PORADNIA REUMATOLOGICZNA. Konsultacje mailowe: poradnia.reumatolog@4wsk.pl . W przypadku, gdy kontakt internetowy nie jest możliwy, proszę dzwonić w poniedziałki, w godz. 10-13, pod nr 261660 732.