Aktualności

2019-08-14

Odznaczenie od ministra Mariusza Błaszczaka

Komendant 4. WSK, płk dr n. med. Wojciech Tański odebrał z rąk ministra obrony narodowej, Mariusza Błaszczaka Odznakę Honorową Wojsk Lądowych.
- Tak jak co roku, na dzień przed świętem Wojska Polskiego spotykamy się tu, aby podziękować za codzienną służbę żołnierzom Wojska Polskiego oraz pracownikom Ministerstwa Obrony Narodowej, instytucji podległych Ministerstwu za codzienną pracę, która w rzeczywistości też jest służbą - powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podczas spotkania z żołnierzami oraz pracownikami wojska. Minister dziękował też zgromadzonym za patriotyzm i poświęcenie. Uroczystość odbyła się w Warszawie.
- Cieszę się z tego wyróżnienia, ale traktuję je jako honor dla wszystkich pracowników naszego szpitala. Myślę, że to symboliczna nagroda dla nas za codzienny wysiłek wkładany w ratowanie życia i zdrowia potrzebujących – powiedział płk Tański.
Komendant 4. WSK był jedynym przedstawicielem wojskowej służby zdrowia, który w przeddzień święta Wojska Polskiego został wyróżniony przez szefa MON.

Zdjęcie: MON

https://www.youtube.com/watch?v=t36Dop7udAk

Zdjęcia