Aktualności

2019-03-06

Zapraszamy do współpracy!

Centralna Sterylizacja to kluczowe dla bezpieczeństwa pacjentów miejsce w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Przez całą dobę świetnie przygotowany personel dba o jak najwyższy poziom usług dla jednostek szpitala: bloków operacyjnych, oddziałów oraz pracowni endoskopowych, ale także podmiotów zewnętrznych, z którymi zawarliśmy umowę.
Dzięki poczynionym w ostatnich miesiącach inwestycjom Centralna Sterylizacja, zlokalizowana w budynku Zintegrowanego Bloku Operacyjnego, jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, spełniający najwyższe, określone w przepisach, standardy. Do dyspozycji mamy m.in. myjnie, dezynfektory i sterylizatory firmy Getinge, a także sterylizator na tlenek etylenu STERI VAC 5XL wraz z Aeratorem. Warto podkreślić, że troszcząc się o środowisko, wyposażyliśmy Centralną Sterylizację także w Abator, który odpowiada za ekologiczne spalanie pozostałego po sterylizacji tlenku etylenu. Ponadto dysponujemy systemem biodekontaminacji niskotemperaturowej VHP ARD Mobile oraz elektronicznymi systemami T-DOC, ETS pozwalającymi na bardzo dokładny podgląd w czasie rzeczywistym obiegu narzędzi chirurgicznych i sprzętu medycznego. Mamy także możliwość dezynfekowania przedmiotów wielkogabarytowych, np. łóżek.
Podmioty lecznicze, gabinety kosmetyczne, gabinety lekarzy weterynarii oraz inne firmy zainteresowane współpracą z naszą Centralną Sterylizacją zapraszamy do kontaktu: sterylizacja@4wsk.pl lub tel. 71 71 28 920.

Zdjęcia