Aktualności

2018-01-18

Podziękowania dla organizatorów

Komendant, płk lek. Wojciech Tański, podziękował organizatorom konferencji endokrynologicznej za znakomite przygotowanie spotkania. - Zebraliśmy bardzo pochlebne recenzje od uczestników i mam nadzieje, że na jednym takim wydarzeniu nie poprzestaniemy – mówił płk Tański.
Konferencja „Oddział Endokrynologii w koordynowanej opiece zdrowotnej”, zorganizowana w miniony piątek przez lekarzy Klinicznego Oddziału Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych cieszyła się dużym zainteresowaniem środowiska medycznego nie tylko Wrocławia. Jednymi z gości byli m.in. gen. bryg. dr n. med. Stanisław Żmuda, szef Departamentu Zdrowia Wojskowej Służby Zdrowia MON, płk prof. dr hab. Grzegorz Kamiński z Kliniki Endokrynologii i Terapii Izotopowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz wieloletnia dyrektor Departamentu Analiz i Strategii w Ministerstwie Zdrowia, dr n. ekon. Barbara Więckowska. 
Goście z zainteresowaniem przysłuchiwali się wykładom medycznym i ekonomicznym prelegentów, a następnie żywo dyskutowali. – Spotykam się z ciepłym odzewem wielu uczestników, którzy podkreślają dobry poziom organizacyjny oraz merytoryczny naszej konferencji. Sądzę, że powinniśmy już myśleć o kolejnych spotkaniach, ponieważ dla nas wszystkich – praktyków– niosą wiele korzyści – mówi płk Tański.

Zdjęcia